Lapart.pl

Skup laptopów

Oferujemy usługi skupu laptopów w atrakcyjnych cenach. Niezależnie od stanu technicznego czy marki, jesteśmy gotowi odkupić Twój sprzęt. Nasz proces skupu jest szybki, wygodny i bezpieczny.

Procedura skupu laptopów


Jesteśmy zainteresowani odkupieniem od Państwa każdego laptopa zarówno sprawnego, jak i uszkodzonego. Oferujemy skup laptopów przy nieopłacalności naprawy. Zachęcamy do wypełnienia zgłoszenia wyceny laptopa i przesłanie na adrespoczta@lapart.pl

Jak wygląda skup laptopów

Dostarczenie osobiste
1. Po przyniesieniu laptopa spisujemy protokół przyjęcia zlecenia jako potwierdzenie pozostawienia sprzętu u nas do wyceny. 
2. Jako doświadczony skup laptopów, wyceniamy, sprawdzamy parametry i ewentualne zgłoszone uszkodzenia.
3. Po wycenie dzwonimy z podaniem proponowanej przez nas ceny zakupu
4. Czekamy na akceptację ze strony klienta i ewentualne doniesienie do naszego punktu w Bydgoszczy oferującego skup laptopów akcesoriów np. zasilacza.
5. Przy drugiej wizycie u nas podpisujemy umowę kupna, a pieniądze wypłacamy w gotówce zaraz po podpisaniu umowy.

Skup laptopów Bydgoszcz

Dostarczenie wysyłkowe
1. Wysłanie laptopa do naszej firmy realizującej skup laptopów za pośrednictwem firmy kurierskiej. Nasz skup laptopów w Bydgoszczy dysponuje własnym kurierem i dopuszcza możliwość wysyłki pocztą.
2. Po otrzymaniu przez nasz skup laptopów przesyłki wypełniamy protokół przyjęcia zlecenia; informujemy klienta o numerze zlecenia. Warto dołączyć do paczki kartkę z parametrami, uszkodzeniami, dokładnymi danymi adresowymi i kontaktowymi. Wzór takiej karty do pobrania zamieszczamy na górze strony jako formularz wyceny.
3. Po wycenie dzwonimy z podaniem proponowanej przez nas ceny zakupu.
4. Czekamy na akceptację ze strony klienta.
5. Po ustaleniu ceny, nasz skup laptopów przesyła wypełnioną umowę kupna w formie elektronicznej.
6. Umowę należy wydrukować i odesłać do nas w Bydgoszczy pocztą w dwóch egzemplarzach. Istnieje możliwość dołączenia podpisanej umowy wraz z laptopem – cenę podajemy po podaniu przez klienta parametrów i stanu laptopa jeszcze przed jego wysyłką.
7. Po otrzymaniu podpisanej umowy, pieniądze niezwłocznie przesyłamy na wskazany w umowie numer konta bankowego.

Dlaczego warto?

Nasze wartości

Od wielu lat dostarczamy nasze usługi na terenie miasta Bydgoszcz i okolic. Naszą jakość potwierdzają zadowoleni klienci, którzy chętnie dzielą się tym w Internecie. Sprawdź co mówią o nas inni!

Masz pytania?

Najszybszą formą kontaktu jest telefon, dlatego zachęcamy do opisania swojego problemu lub przyjścia osobiście. Jeżeli wolisz kontakt mailowy, wyślij do na swoje zapytanie, a my odpowiemy najszybciej jak to możliwe

Awarie, problemy ze sprzętem

693 507 530

Scroll to Top