Lapart.pl

Cennik

Dla naszych klientów przygotowaliśmy konkurencyjny cennik usług serwisu komputerowego. Wierzymy, że dostępność usług serwisowych powinna iść w parze z atrakcyjnymi cenami. Poniżej znajdziesz nasze przykładowe ceny, ale pamiętaj, że ostateczna cena może się różnić w zależności od specyfiki naprawy lub usługi.

od wielu lat w branży

Cennik

Zapraszamy do zapoznania się z naszym przykładowym cennikiem usług. Chcielibyśmy podkreślić, że podane ceny są jedynie przykładowe i mogą się różnić w zależności od indywidualnych potrzeb oraz specyfiki usługi

Wstępna diagnoza
Wykonywana na miejscu 5min! Z wykorzystaniem podstawowego zasilacza serwisowego i miernika.
0 zł
Szczegółowa diagnoza
Wymaga rozłożenia laptopa, dokładniejszej analizy, dlatego laptop musi zostać w serwisie do 3 dni roboczych. Płatna tylko w momencie rezygnacji z usługi.
60 zł
Czyszczenie laptopa
Czyszczenie płyty głównej, układu chłodzenia, wymiana past termoprzewodzących, testy.
150 zł
Czyszczenie laptopa gamingowego
Czyszczenie płyty głównej, układu chłodzenia i wentylatorów z zanieczyszczeń stałych, wymiana pasty termoprzewodzącej (Thermal Grizzly Kryonaut – 12,5 W/m*K), testy.
od 250 zł
Czyszczenie laptopa po zalaniu
Czyszczenie całego laptopa wraz z płytą główną po zalaniu cieczami, z wymianą zalanych elementów RLC. W ramach usługi wymieniane są pasty termoprzewodzące i czyszczony jest układ chłodzenia. Podczas zalania klawiatury często trzeba ją wymienić na nową, co jest dodatkowo płatne.
od 280 zł
Instalacja systemu operacyjnego
Instalacja systemu operacyjnego Windows XP, Vista, 7, 8, 10 wraz ze sterownikami. Instalowane są wszystkie dostępne w danym dniu aktualizacje i rejestrowany system w firmie Microsoft.
120-180 zł
Zgranie danych
50 zł > 20GB ; 60 zł > 50GB ; 70 zł < 50GB. Zgrywane są dane wskazane przez klienta, a jeśli takiego wskazania brak – dane użytkowników systemu operacyjnego z dysku systemowego oraz cała zawartość pozostałych dysków.
od 50 zł
Wymiana części obudowy
Dodatkowo dolicza się cenę potrzebnych części.
od 100 zł
Wymiana klawiatury
Całościowo nowa tradycyjna klawiatura wraz z wymianą kosztuje 120-190zł. Klawiatura nowa nitowana wraz z wymianą to koszt od 220 zł.
od 120 zł
Gdzie jesteśmy?

Bałtycka 64 A, 85-707 Bydgoszcz

Masz pytania?

Najszybszą formą kontaktu jest telefon, dlatego zachęcamy do opisania swojego problemu lub przyjścia osobiście. Jeżeli wolisz kontakt mailowy, wyślij do na swoje zapytanie, a my odpowiemy najszybciej jak to możliwe

Awarie, problemy ze sprzętem

693 507 530

Scroll to Top