Lapart.pl

Odzyskiwanie danych

Oferujemy usługi skupu laptopów w atrakcyjnych cenach. Niezależnie od stanu technicznego czy marki, jesteśmy gotowi odkupić Twój sprzęt. Nasz proces skupu jest szybki, wygodny i bezpieczny.

Odzyskiwanie danych Bydgoszcz


Realizujemy odzyskiwanie danych z uszkodzonych laptopów / komputerów; zgrywamy je na nośniki DVD / CD / USB / dyski twarde i w tej formie przekazujemy klientowi. Szczegóły przypadające na odzyskiwanie danych, partycje, foldery, typy plików uzgadniane są indywidualnie z każdym Klientem.

Skuteczne odzyskiwanie danych

Najczęściej wykonujemy odzyskiwanie danych  z następujących nośników:

Dyski twarde ATA, SATA i przenośne,
Karty pamięci SD, miniSD, microSD, MMC, xD, CF, SM/SMC, MS, MMC,
Pendrive,
Płyty CD, DVD, Blu-ray Disc.

Przebieg

Dane Klienta po odzyskaniu są przechowywane na naszych nośnikach w siedzibie firmy w Bydgoszczy przez 5 dni roboczych od zakończenia procesu jakim jest odzyskiwanie danych. W tym czasie klient może upewnić się, że wszystkie dane zostały odzyskane i zabezpieczyć je na swoich nośnikach. Klient dostaje dane na osobnym nośniku, a po upływie 5 dni roboczych kasujemy dane z naszych dysków. Jeśli nie życzysz sobie, abyśmy przechowywali kopie Twoich danych przez 5 dni roboczych, to poinformuj nas o tym.

Co robić po stwierdzeniu utraty danych / braku ważnych plików?
1. należy wyłączyć komputer (w przypadku dysków twardych),
2. nie można pod żadnym pozorem włączać programów typu defragmentatory dysków czy scandisk,
3. natychmiast przestań używać nośnika, z którego utraciłeś dane,
4. zadzwoń do nas,
5. w rozmowie udziel informacji, w jaki sposób doszło do utraty (co było w danym momencie robione), ustal sposób dostarczenia nośnika do naszej firmy w Bydgoszczy, dostarczany napęd (osobiście czy za pośrednictwem naszego kuriera) musi być możliwie jak najlepiej zapakowany, tak by nie ulegał dalszym uszkodzeniom i co bardzo ważne do nośnika należy dołączyć dokładne dane adresowe oraz kontaktowe, po otrzymaniu napędu przystępujemy do analizy, gdy ją zakończymy poinformujemy Ciebie lub wskazaną osobę, po zapoznaniu się z wynikami analizy będziesz mógł wyrazić zgodę na odzyskiwanie danych w zaproponowanej przez nas cenie, prosimy poinformować nas o sposobie archiwizacji danych oraz sposobie ich przekazania, dane na nowym nośniku zostaną dostarczone pod wskazany adres wraz ze starym nośnikiem.

Masz pytania?

Najszybszą formą kontaktu jest telefon, dlatego zachęcamy do opisania swojego problemu lub przyjścia osobiście. Jeżeli wolisz kontakt mailowy, wyślij do na swoje zapytanie, a my odpowiemy najszybciej jak to możliwe

Awarie, problemy ze sprzętem

693 507 530

Scroll to Top